Jelentősebb eredményeink 

1994-95

1995-96

1996-97

1997-98

1998-99

1999-00

2000-01

2001-02

2002-03

 

2003-04

2004-05

2005-06

2006-07

2007-08

 

 1994-1995

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Felső tagozatos zenei kórus

"Nemzeti fény" országos 2. hely

Török Attiláné

Felső tagozatos magyar szakkör

5. osztály

6. osztály

5-6. osztály

III. országos levelezősverseny

-irodalom országos 2. hely

- irodalom országos 1-3. hely

-nyelvtan országos 9-10. hely

 

Kolláthné Botkó Judit

Kolláthné Botkó Judit

Kolláthné Botkó Judit

8. osztály csapata

TITOK matamatika V. országos 1. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Tóth Tímea

Kincskereső folyóirat pályázata
"A repülés nagy kalandja" országos 1. hely

Mitterstiller Józsefné

I. korcsoport sakkozói

Sakk országos 8. hely

Sakkiskola Oktatói


1995-1996

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Felső tagozatos zenei kórus

Éneklő Ifjúság arany minősítés
Minősítő hangverseny "Az év kórusa"

Török Attiláné

Farkas Dóra, Struba Edina, Tóth Zsuzsanna

TITOK levelezős matematika verseny országos 1. hely

Farkasné Horváth Ildikó

 

1996-1997

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Farkas Dóra

Országos levelezős feladatmegoldó matematika verseny 1. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Farkas Dóra, Struba Edina
Tóth Zsuzsanna, Tóth Judit

TITOK levelezős matematika
verseny 1. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Vass Ildikó

Népdaléneklés országos 10 között

Török Attiláné

Alabárdos szerkesztősége

"Az év diákújsága" kiemelt 10 között

Kolláthné Botkó Judit

 

1997-1998

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Farkas Dóra

Varga Tamás matematikai verseny országos 10. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Felső tagozatos zenei kórus

Éneklő ifjúság "Az év kórusa" cím arany minősítés

Török Attiláné

Németh Zsófia

Német tanulmányi verseny országos döntő

Rédliné Kocsis Mária

Struba Edina, Czabán Gábor

Bicínium éneklési verseny országos 2. hely

Török Attiláné

Alabárdos szerkesztői

Az év diákújságja kiemelt 10 között

Kolláthné Botkó Judit

Balogh Éva

I. Országos Vasutas Ifjúsági Petőfi Sándor szavalóverseny országos 3. hely

Szabó Zoltánné

Nacsa Roland

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV) megyei 3. hely

Zentai Csaba

 

1998-1999

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Szabó Ágnes

I. Országos Vasutas Ifjúsági Petőfi Sándor szavalóverseny országos 3. hely

Mitterstiller Józsefné

Farkas Dóra

TITOK matematika verseny országos 1. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Farkas Dóra

Öveges József fizika verseny országos döntő

Farkas József

Alabárdos szerkesztősége

Az év diákújságja országos 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Bertalan András

TITOK történelem tesztfeladatmegoldó verseny budapesti  döntő országos 2. hely

Zentai Csaba

Felső tagozatos zenei kórus

Pünkösdi Ének Nemzetközi Gyermekkórus Fesztivál 1. hely, különdíj

Török Attiláné

Hajgató Gergely

Arany János magyar Nyelvi verseny országos 6. hely

Kolláthné Botkó Judit



1999-2000

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Balogh Gábor

Programozói verseny országos 6. hely

Farkas József

Balogh Gábor

Kalmár László számtechn. verseny országos 5. hely

Farkas József

Felső tagozatos zenei kórus

Éneklő Ifjúság arany diplomával.
Az év kórusa

Török Attiláné

Horváth Brigitta

TITOK levelezős matematikai verseny országos 3. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Balogh Éva

Az év diákújságírója országos 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Alabárdos szerkesztősége

Az év diákújságja országos 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Fehérvári Zoltán

Arany János Magyar Nyelvi Verseny Országos Döntő országos 5. hely

Kolláthné Botkó Judit

Horváth Brigitta

Arany János Magyar Nyelvi Verseny Országos Döntő országos 6. hely

Kolláthné Botkó judit

Hajgató Gergely

Arany János Magyar Nyelvi Verseny Országos Döntő országos 7. hely

Kolláthné Botkó Judit

Szabó Bence

Arany János Magyar Nyelvi Verseny Országos Döntő országos 7. hely

Kolláthné Botkó Judit

 

2000-2001

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Országos fogalmazási pályázat

Vizeli Mária

Kolláth Dóra



Kedvenc állatom kategória 3. hely

Az én iskolám 3. hely



Kiss Károlyné

Kiss Károlyné

Balogh Éva

Megyei szavalóverseny 1. hely

Mitterstiller Józsefné

Hegyi Eszter

Nyelvünkben élünk magyar nyelvi kommunikációs verseny megyei fordulóján 3. hely

Mitterstiller Józsefné

Tihanyi Melinda

Az év diákújságírója pályázat országos 4. hely

Kolláthné Botkó Judit

Alabárdos szerkesztősége

Az év diákújsága országos 4. hely

Kolláthné Botkó Judit

Balogh Éva

JAK-DUE hétvége Székesfehérvár cikkíó vereny 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Kolláth Dóra

Arany János magyar nyelvű verseny országos 2. hely

Kolláthné Botkó Judit

Kolláth Attila

Arany János magyar nyelvű verseny országos 6. hely

Kolláthné Botkó Judit

Horváth Brigitta

TITOK levelezős matematika verseny

Farkasné Horváth Ildikó

Bertalan András

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV)7-8. osztály  megyei 2. helyezés

Zentai Csaba

Sramli Krisztina

Millenniumi Tehetséggondozó és Képességfejlesztő országos történelemi verseny 8. oszt. 3. hely

Zentai Csaba

Lovász Gábor

Tehetséggondozó Országos Levelezős Tanulmányi Történelem Verseny 5. oszt. 6. hely

Zentai Csaba

Lasztovicza Dóra

Millenniumi Tehetséggondozó és Képességfejlesztő országos történelemi verseny 7. oszt. 7. hely

Zentai Csaba

3. korcsoport

Sakk leánycsapat országos 5. hely

Farkas József

Fábián Zsaklin, Hanzmann Zsófia, Kolláth Dóra, Németh Laura, Rádóczy Tamara

"Hétmérföldes csizmában"
Országos mesevetélkedő
országos 5. hely

Kiss Károlyné


2001-2002

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Somogyi Szilvia

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 3. hely Országos Döntőbe jutott

Farkasné Horváth Ildikó

Horváth Brigitta

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 4. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Buchholcz Bence

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 4. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Hajgató Gergely

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 4. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Kolláth Attila

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 4. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Egyed Veronika

Varga Tamás Országos Matematika Verseny megyei 7. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Hajgató Gergely

Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló 8. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Bán Katalin, Egyed Mónika, Hajgató Gergely

Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei forduló csapat 3. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Keszler Brigitta

Sakk Olimpia Megyei döntőjében 1.hely

.

Gyarmati János

Sakk Olimpia Megyei döntőjében 1.hely

.

Ángyán Kristóf

Sakk Olimpia Megyei döntőjében 1.hely

.

Keszler Brigitta, Vizeli Mária, Sásdi Alíz

Sakk Városi Csapatverseny 1.hely Megyei 1. hely

.

Gyarmati János, Lovász Barnabás, Horváth Márk

Sakk Városi Csapatverseny 2.hely Megyei 3. hely

.

Ángyán Kristóf, Hajgató Gergely, Fehérvári Zoltán, Vajda András

Sakk Városi Csapatverseny 2.hely Megyei 6. hely

.

Vizeli Mária

Apáczai Kiadó fogalmazásíró verseny 4.hely

Dr. Sipos Ferencné

Lovász Barnabás

Apáczai Kiadó fogalmazásíró verseny 4.hely

Dr. Sipos Ferencné

Kolláth Dóra

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntőjébe jutott

Kolláthné Botkó Judit

Déri Orsolya

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntőjébe jutott

Kolláthné Botkó Judit

Kekk Annamária

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntőjébe jutott

Kolláthné Botkó Judit

Hanzmann Zsófia

Szép magyar beszéd területi forduló 5-6. évfolyam 2. hely

Kolláthné Botkó Judit

Keszler Gábor

Szép magyar beszéd területi forduló 7-8. évfolyam 2. hely

Kolláthné Botkó Judit

Bertalan András

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV) Megyei döntő 11. hely

Zentai Csaba

Lasztovicza Dóra
Szabó Bence

"Ő-SZIN-TE" elnevezésű mozaikkép készítő Országos Pályázat Kiállításán elismerő oklevél és értékes jutalom

Szelestey Ibolya

Varga Gyöngyi

Területi Népdaléneklési Verseny 1. hely
Megyei Népdaléneklési Verseny 1. hely

Török Attiláné

Ekbauer Eszter

Területi Népdaléneklési Verseny 1. hely

Török Attiláné

Németh Vivien

Területi Népdaléneklési verseny 1. hely, megyei döntőbe jutás

Török Attiláné

Tóth Bernadett

Területi Népdaléneklési verseny 1. hely

Török Attiláné

4. z osztáy 4 csapata

Mesevetélkedő körzeti döntőjébe jutott

Kiss Károlyné

4. b osztáy 2 csapata

Mesevetélkedő körzeti döntőjébe jutott

Mészáros Tamásné

2. z osztáy 2 csapata

Mesevetélkedő körzeti döntőjébe jutott

Keszler Józsefné

Kolláth Dóra

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny megyei 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Hanzmann Zsófia

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny megyei 4. hely

Kolláthné Botkó Judit

Déri Orsolya

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny megyei 2. hely

Kolláthné Botkó Judit

Hajgató Gergely

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny megyei 6. hely

Kolláthné Botkó Judit

Sramli Péter

Bendegúz Gyermek- és Ifjúsági Akadémia nyelvész tanulmányi verseny megyei 8. hely

Kolláthné Botkó Judit

Gyüre Gábor

Nyelvünkben élünk Kommunikációs Verseny megyei 5.hely

Szelestey Ibolya

Déri Orsolya

Nyelvünkben élünk Kommunikációs Verseny megyei 6.hely

Kolláthné Botkó Judit

Somogyi Szilvia

Hevesy György Kémia Verseny megyei 2. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Szabó Bence

Hevesy György Kémia Verseny megyei 4. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Buchholcz Bence

Hevesy György Kémia Verseny megyei 8. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Varga Gyöngyi

"Csobánc" Tehetségkutató Verseny-en továbbjutott

Török Attiláné

Németh Vivien

"Csobánc" Tehetségkutató Verseny-en továbbjutott

Török Attiláné

Ekbauer Eszter

"Csobánc" Tehetségkutató Verseny-en továbbjutott

Török Attiláné

Starcsevics Zoltán

TITOK Országos Tesztverseny 6. hely

Kekk Gabriella

Alabárdos szerkesztősége

Az év diákújságja országos 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

2002-2003

 

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Tihanyi Norbert

III. Magyar Parasztköltészet Napjának "Nagy Bálint" szavalóversenye 1. hely

Szabó Zoltánné

Egyed Mónika

Newton kupa /regionális/ matematika 3. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Kolláth Attila

Newton kupa /regionális/ fizika 4. hely

Gál Attila, Varga Tibor, Farkas József

Hajgató Gergely

Newton kupa /regionális/ számítástechnika 4. hely

Gál Attila

Egyed Mónika, Kolláth Attila, Hajgató Gergely

Newton kupa csapat 2. hely

Farkasné Horváth Ildikó, Gál Attila, Farkas József, Varga Tibor

Lasztovicza Dóri, Lenner Noémi, Wéber Katinka, Orbán Ádám, Vizeli József

Comenius verseny csapat megyei 2. hely

Szelestey Ibolya

Szabó Bence, Wéber Katinka, Bán Katalin

Német Nyelvi Országismereti Verseny csapat 1. hely

Rédliné Kocsis Mária, Kekk Gabriella

Egyed Mónika, Lasztovicza Dóra, Lenner Noémi

Német Nyelvi Országismereti Verseny csapat 3. hely

Rédliné Kocsis Mária, Kekk Gabriella

Vörös Kinga, Sramli Péter, Buchholcz Bence

Német Nyelvi Országismereti Verseny csapat 4. hely

Rédliné Kocsis Mária, Kekk Gabriella

Kolláth Dóra

Arany János magyar nyelvi verseny országos döntő 1. hely

Kolláthné Botkó Judit

Hanzmann Zsófia

Arany János magyar nyelvi verseny országos döntő 3. hely

Kolláthné Botkó Judit

Egyed Mónika

Varga Tamás Matematika verseny Megyei Döntő 4. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Hajgató Gergely

Varga Tamás Matematika verseny Megyei Döntő 10. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Németh Vivien

Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny-területi (7-8. évfolyam) 1. hely

Mitterstiller Józsefné

Hanzmann Zsófia

Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny-területi (5-6.évfolyam) 2. hely

Kolláthné Botkó Judit

Peszleg Pálma

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 3. hely 1. korcsoport

Manager:
Farkas József

Lovász Barnabás

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 1. hely 2. korcsoport

Manager:
Farkas József

Keszler Kinga

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 2. hely 3. korcsoport

Manager:
Farkas József

Vizeli Mária

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 3. hely 3. korcsoport

Manager:
Farkas József

Gyarmati János

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 1. hely 3. korcsoport

Manager:
Farkas József

Ángyán Kristóf

SAKK-Diákolimpia megyei verseny 2. hely 4. korcsoport

Manager:
Farkas József

Mészáros Judit

"Nyelvünkben élünk" Magyar Nyelvi Kommunikációs verseny 4. hely

Mitterstiller Józsefné

Keszler Zsuzsanna

"Nyelvünkben élünk" Magyar Nyelvi Kommunikációs verseny 6. hely

Mitterstiller Józsefné

Buchholcz Bence

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV) megyei döntő 1. hely

Zentai Csaba

Buchholcz Bence

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV) országos döntő Szombathely 15. hely

Zentai Csaba

Hanzmann Zsófia, Császár Gábor, Fritz Ádám, Starcsevics Zoltán

Internetes Országos Történelmi Verseny "Nagy Lajos és kora" középdöntő

Zentai Csaba

Mészáros Judit, Kárpáti Emőke, Melegh Máté, Lovász Barnabás

Mesevetélkedő 4. forduló 2. elődöntő 1. hely /megyeibe jutott/

Kiss Károlyné

Lenner máté, Kovács Noémi, Keszler Kinga, Fülöp Ádám

Mesevetélkedő 4. forduló 2. elődöntő 2. hely /megyeibe jutott/

Kiss Károlyné

Kázsmér Dóra, Hanzmann Máté, Mészáros Mátyás, Horváth Viktória

Mesevetélkedő 4. forduló 2. elődöntő 6. hely

Mészáros Tiborné

Tihanyi Norbert

Gyulaffy-napok Szavalóverseny területi megosztott 1. hely

Szabó Zoltánné

Vizeli Mária, Sásdi Alíz, Peszleg pálma

Sakk-Diákolimpia Megyei Csapatdöntő III-IV. korcsoportos lány 2. hely

Manager:
Farkas József

Ángyán Kristóf, Gyarmati János, Keszler Brigitta, Horváth Márk

Sakk-Diákolimpia Megyei Csapatdöntő III-IV. korcsoportos fiú 1. hely /országos döntőbe jutott/

Manager:
Farkas József

Lasancz Eszter

Bendegúz anyanyelvi verseny 1. osztály megyei 2. hely

Keszler Józsefné

Hanzmann Zsófia

Bendegúz anyanyelvi verseny 6. osztály megyei 3. hely

Kolláthné Botkó Judit

Szabó Bence

Bendegúz anyanyelvi verseny 8. osztály megyei 1. hely /országos döntőbe jutott/

Kolláthné Botkó Judit

Szabó Bence

Országos Német Nyelvi Verseny 8. osztály megyei 10. hely

Rédliné kocsis Mária

Vörös Kinga

Országos Német Nyelvi Verseny 8. osztály megyei 11. hely

Rédliné kocsis Mária

Szabó Bence

Hevessy György kémiaverseny 8. osztály megyei 7. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Buccholcz Bence

Hevessy György kémiaverseny 8. osztály megyei 16. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Varga Gyöngyi

Népdaléneklési Verseny 6. osztály megyei 1. hely /országos döntőbe jutott/

Török Attiláné

Németh Vivien

Népdaléneklési Verseny 7. osztály megyei 3. hely

Török Attiláné

Lovász Barnabás

Sakk Diákolimpia II. korcsoport egyéni országos 20. hely

Manager:
Farkas József

Gyarmati János

Sakk Diákolimpia egyéni 6. osztály országos 9. hely III. korcsoport

Manager:
Farkas József

Keszler Brigitta

Sakk Diákolimpia egyéni 6. osztály országos 8. hely III. korcsoport

Manager:
Farkas József

Ángyán Kristóf

Sakk Diákolimpia egyéni 7. osztály országos 11. hely IV. korcsoport

Manager:
Farkas József

Ángyán Kristóf
Gyarmati János
Keszler Brigitta
Horváth Márk
Lovász Barnabás

SAKK csapat országos 4. hely
II-III. korcsoport

Manager:
Farkas József

Németh Vivien

Kazinczy Ferenc Szépkiejtési Verseny Országos Találkozó: Balatonboglár , jogosultság a Kazinczy-jelvény viselésére

Mitterstiller Józsefné

Egyed Veronika

Kalmár László Matematikai Verseny 6. évfolyam megyei 10. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Lovász Gábor

Kalmár László Matematikai Verseny 7. évfolyam megyei 2. hely

Minorics Béláné

Egyed Mónika

Kalmár László Matematikai Verseny 8. évfolyam megyei 8. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Hajgató Gergely

Kalmár László Matematikai Verseny 8. évfolyam megyei 8. hely

Farkasné Horváth Ildikó

 

2003-2004

 

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Tihanyi Norbert

Balatonszentkirály Magyar Parasztköltészet Napja országos szavalóverseny 1. hely

Nusalné Szakács Erzsébet

Starcsevics Zoltán
Lovász Gábor
Horváth Bence

"Kossuth Lajos és kora"   Történelmi Verseny budapesti döntő országos 3.hely

Zentai Csaba

Gyarmati János
Ángyán Kristóf
Lovász Barnabás
Hanzmann Máté

Dunántúli Regionális Sakk Kupa
csapat 2. hely

Manager:
Farkas József

Keszler Brigitta 2.hely
Gyarmati János 2.hely
Ángyán Kristóf 3.hely
Lovász Barnabás 4.hely
Vizeli Beáta 5.hely

Dunántúli Regionális Sakk Kupa
egyéni

Manager:
Farkas József

Ángyán Kristóf
Gyarmati János
Vizeli Mária
Peszleg Pálma

Eötvös Kupa -sakk- Arany érem

Manager:
Farkas József

Keszler Brigitta
Lovász Barnabás

Eötvös Kupa -sakk- Ezüst érem

Manager:
Farkas József

Horváth Brigitta
Hanzmann Máté

Eötvös Kupa -sakk- Bronz érem

Manager:
Farkas József

Csatári Klára
Borbély Dávid
Szám Dorottya

Varga Tamás Matematika Verseny -megyei forduló 8.évf.

Farkas József

Gyarmati János
Keszler Brigitta

Varga Tamás Matematika Verseny -megyei forduló 7.évf.

Farkasné Horváth Ildikó

Szám Dorottya

Newton Kupa - Keszthely matematika 6.hely

Farkasné Horváth Ildikó

Németh Anett

"Szép magyar beszéd" verseny 5-6. évf. /területi/ 3. hely

Deli Lászlóné

Varga András

Országos angol nyelvi verseny megyei ford. 3. hely

Németh Szilveszterné

Szám Dorottya

Öveges József Fizikaverseny megyei ford. 3. hely

Farkas József

Szám Dorottya

Varga Tamás matematika verseny megyei ford. 15. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Mészáros Judit

"Nyelvünkben élünk" magyar kommunikációs verseny megyei döntő 3. hely

Mitterstiller Józsefné

Laukó Tamás

Zrínyi Miklós Matematika verseny megyei 11. hely

Pontyos Istvánné

Hanzmann Zsófia

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV)megyei döntője 8. hely

Zentai Csaba

Sakk Megyei egyéni versenyek

1.hely Peszleg Pálma
3.hely Horváth Brigitta

1. kcs. Leány

Manager:
Farkas József

1.hely Keszler Brigitta
2. hely Vizeli Mária
4. hely Sásdi Alíz

3. kcs. Leány

4. hely Lovász Barnabás
6. hely Gyarmati János
7. hely Horváth Márk

3. kcs. Fiú

4. hely Ángyán Kristóf

4. kcs. Fiú

2004-2005

 

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Hoffmann Máté

Megyei Nagy László Versíró verseny
2.hely

Kiss Károlyné

Törőcsik Lilla

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesíró Verseny megyei döntő
5. hely

Bodor Tamásné

Peszleg Pálma

Bendegúz-verseny megyei döntő
1. hely

Mészáros Tiborné

Magyar Ferenc

Öveges József  fizika verseny
3. hely

Farkas József

Kovács Barnabás

Történelem tantárgyi verseny megyei döntő
5. hely

Zentai Csaba

Szabó Csaba

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei döntő
4. hely

Pontyos Istvánné

Nagy Noémi

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
megyei döntő
15. hely

Eichingerné Sümegi Anna

Tóth Kitti

Országos Német Nyelvi Verseny
megyei döntő
8. hely

Nagyné Kekk Gabriella

Hatvani Mátyás

Gyulaffy-napok Szavalóverseny
megyei döntő
1. hely

Deli Lászlóné

Hatvani Mátyás

IX. Dunántúli Vers- és Prózamondó Verseny
2. hely

Deli Lászlóné

Császár Adrienn

Bárdos Iskolák Találkozója Budapest
meseíróverseny 1. hely

Kiss Károlyné

Mészáros Mátyás

Bárdos Iskolák Találkozója Budapest
rajzpályázat 2. hely

Kancsal Zsuzsanna

Hoffman Máté

Víz világnapja
megyei rajzverseny 3. hely

Eichingerné Sümegi Anna


2005-2006

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Lovász Barnabás

Newton - kupa fizika
5. hely

Farkas József

Tóth István

Newton - kupa számítástechnika
6. hely

Gál Attila

Lovász Barnabás

Eötvös - kupa
1. hely

Farkas József

Melegh István Máté

Országos Történelem Tantárgyi Verseny
megyei döntő 5. hely

Zentai Csaba

Arató Nikolett

Országos Történelem Tantárgyi Verseny
megyei döntő 6. hely

Zentai Csaba

Szabó Csaba

Országos Népdaléneklési Verseny
megyei döntő 2. hely

Bodor Tamásné

Szabó Klára

Országos Népdaléneklési Verseny
megyei döntő 3. hely

Török Attiláné

Kárpáti Emőke
 Mészáros Dóra
Nagy Rebekka

1956-os országos történelmi verseny
Kiskunmajsa országos döntő 3. hely

Zentai Csaba

Kázsmér Dóra

Zrínyi Ilona matematika verseny
11. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Takács György

Zrínyi Ilona matematika verseny
12. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Nagy Noémi
Ságvári Dalma
Lájer Attila
Arató Ákos

Mesevetélkedő
megyei döntő
4. hely

Kiss Károlyné

Nagy Krisztina
Kárpáti Réka
Fülöp Dorottya

Olvasópályázati vetélkedő
megyei döntő
2. hely

Kiss Károlyné

  

2006-2007

  

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Nagy Nimród

Varga Tamás Matematika verseny megyei döntő 2. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Berta Tibor

Varga Tamás Matematika verseny megyei döntő 10. hely

Farkasné Horváth Ildikó

Vincze Győző

Zrínyi Ilona matematika verseny
megyei döntő alsó tagozat

Eichingerné Sümegi Anna

Szabó Csaba

Zrínyi Ilona matematika verseny
megyei döntő felső tagozat

Krachun Éva

Vincze győző
Bruckner Máté
Wildhoffer Dániel

Sakk diákolimpia megyei döntő
alsós fiú csapat 3. hely

Manager:
Farkas József

Peszlegh Pálma
Horváth Brigitta
Kekk Laura

Sakk diákolimpia megyei döntő
felsős leány csapat 1. hely

Manager:
Farkas József

Tóth Dra
Nagy Enikő
Szabó Gergely
Kekk Laura

Mesevetélkedő
területi döntő 1.hely

Kiss Károlyné

Sásdi Árpád
Sásdi István
Bodor Tamás

Mesevetélkedő
területi döntő 4.hely

Kiss Károlyné

Flamis Soma

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV)
megyei döntő 10. hely

Zentai Csaba

Hergovits Eszter

Általános Iskolások Országos Történelmi Tantárgyi Verseny (ÁIOTV)
megyei döntő 11. hely

Zentai Csaba

Szijártó Áron
Libinyi Mátyás
Mayer Marcell

1956-os országos történelmi verseny
Kiskunmajsa országos döntő 3. hely

Zentai Csaba

Kaszás Diána

Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny Történelem tantárgyból
4. hely bejutott a Budapesti döntőbe!

Zentai Csaba

Nagy Dávid

Paletta Országos Művészeti és Tanulmányi Verseny Történelem tantárgyból 7. hely

Zentai Csaba

Kaszás Diána

Paletta Verseny Országos Döntő
történelem tantárgyból Budapest 7. hely

Zentai Csaba

Berta Tibor

KÁLTI MÁRK TÖRTÉNELEM Tesztverseny
Országos Döntő Budapest 10. hely

Zentai Csaba

Vincze Győző

Zrínyi Ilona Matematika Verseny megyei döntő 2.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Mészáros Adrienn

Legjobb Sportoló 2006.Tapolca Kitüntetés 
Iskolai- és Diáksport Kategóriában Atlétika sportág

Gyarmati Zoltánné

Nagy Nimród

Hevesy György Kémia verseny
megyei forduló 5. hely

Somogyiné Nemes Ilona

Vigh Dorina

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló I. évfolyam  1. hely

Szijártóné Lovász Gabriella

Bruchner Anna

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló I. évfolyam 4. hely

Szijártóné Lovász Gabriella

Gróf Laura

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló II. évfolyam 5. hely

Keszler Józsefné

Sásdi Árpád

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló III. évfolyam 4. hely

Kiss Károlyné

Hatvani Rebeka

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló III. évfolyam 6. hely

Kiss Károlyné

Bodor Tamás

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló III. évfolyam 7. hely

Kiss Károlyné

Peszleg Pálma

Bendegúz Nyelvész Verseny
megyei forduló VI. évfolyam 4. hely

Vighné Varga Odett

Hatvani Mátyás

Nagy László Szavalóverseny
országos 1. hely

Deli Lászlóné

Vincze Győző

Zrínyi Ilona Matematika Verseny
országos döntő 31. hely

Eichingerné Sümegi Anna

Nárai Balá

Országos Német Titok levelezős Verseny döntője: Budapest 11. hely

Nagyné Kekk Gabriella

I. kcs.fiú labdarúgás

városi-körzeti 1. hely

Gyarmati Zoltánné
Varjas Gabriella

I. kcs.fiú labdarúgás

megyei döntő 3.hely

Gyarmati Zoltánné
Varjas Gabriella

IV.kcs. fiú atlétika csapat

városi-körzeti 1. hely

Hanzmann László

IV.kcs. fiú atlétika csapat

megyei döntő 3.hely

Hanzmann László

Lehner Trisztán

atlétika egyéni összetett 3. hely

Hanzmann László

IV.kcs. lány atlétika csapat

városi-körzeti 1. hely

Gyarmati Zoltánné

IV.kcs. lány atlétika csapat

megyei döntő 3.hely

Gyarmati Zoltánné

Mészáros Adrienn

atlétika egyéni összetett városi 1. hely

Gyarmati Zoltánné

Mészáros Adrienn

300 m síkfutás megyei 1. hely

Gyarmati Zoltánné

III.kcs. fiú atlétika csapat

városi-körzeti 1. hely

Hanzmann László

III.kcs. fiú atlétika csapat

megyei döntő 3.hely

Hanzmann László

III.kcs. lány atlétika csapat

városi-körzeti 1. hely

Krachun Éva

III.kcs. lány atlétika csapat

megyei döntő 6.hely

Krachun Éva

II.kcs. fiú atlétika csapat

városi-körzeti 2. hely

Pontyos Istvánné
Mészáros Tiborné
Gyarmati Zoltánné
Hanzmann László

IV. kcs.nagypályás labdarúgás

városi-körzeti 1. hely

Hanzmann László

IV. kcs. fiú kézilabda

városi-körzeti 2. hely

Hanzmann László

III. kcs. fiú kézilabda

városi-körzeti 3. hely

Hanzmann László

Őri Ádám 5.z
Lukács Vivien 7.a
Vigh Dorina 1.z

Gyermekek az épített és természeti értékeinkért
Országos rajzpályázat Különdíj

Kancsal Zsuzsanna
Szijártóné Lovász Gabriella

Sásdi Árpád

Bendegúz Nyelvész Verseny
országos döntő 8. hely

Kiss Károlyné

2007-2008

Név

Eredmény

Felkészítő neve

Blahunka Annamária 6.z

Angol  országos versíró pályázat  1. hely

Németh Szilveszterné

Nagy Viktória 7.z

Angol  országos versíró pályázat  1. hely

Németh Szilveszterné

Bruckner Máté 4.z
Hatvani Rebeka 4.z
Sásdi Árpád 4.z
Vincze Győző 4.z

Bolyai Matematikai Verseny
megyei döntő 2. hely

Eichingerné Sümegi Anna

Szabó Csaba 7.z
Bodor Katinka 7.z
Illés Krisztina 7.z
Peszleg Pálma 7.z
Nagy Viktória 7.z
Kovács Alexandra 7.z

Kárpát - Medencei Kodály Zoltán Vetélkedő
Elődöntő 1. hely
Középdöntő 1. hely
Országos döntő 4. hely

Bodor Tamásné

Hatvani Rebeka 4.z
Sásdi István 4.z
Szabó Gergely 4.z

Fogászati Vetélkedő területi 3. hely

Eichingerné Sümegi Anna
Szabóné Takács Mária védőnő

Kalmár Richárd 8.a
Takács György 8.a
Nagy Nimród 8.b

Széchenyi Tudás Kupa Tapolca
területi csapatverseny 1. hely

Farkas József
Gál Attila

Szabó Ábel 8.z

Medgyaszay Szavalóverseny
megyei 3. hely

Bodor Tamásné

Illés Gábor 8.z

NEWTON KUPA Keszthely
regionális informatika verseny 4. hely

Gál Attila

Takács György 8.a

NEWTON KUPA Keszthely
regionális fizika verseny 5. hely

Farkas József

Illés Gábor 8.z
Nagy Nimród 8.b
Takács György 8.a

NEWTON KUPA Keszthely
regionális csapatverseny 5. hely

Farkas József
Gál Attila

Bruckner Máté  4.z

Vakáción a Körös-Maros Nemzeti Parkban” c.rajz pályázat 1. hely

Eichingerné Sümegi Anna

Gróf Laura 3.z

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei döntő) 3.évfolyam 1.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Vincze Győző 4.z

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei döntő)
4.évfolyam 5.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Bruchner Máté, Hatvani Rebeka, Vincze Győző 4.z

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei döntő)
3.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Gróf Laura 3.z és Vincze Győző 4.z

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei döntő)
Országos döntőbe jutottak

Eichingerné Sümegi Anna

Nagy Noémi 6.z

Zrínyi Ilona Matematika Verseny (megyei döntő)
6. évfolyam 5.hely

Gyarmati Zoltánné

Kenyeres Lilla 8.a

Szép magyar beszéd terület versenye (dunántúli döntőbe jutott)1.hely

Deli Lászlóné

Pető Dorina 6.a
Nagy Noémi 6.z
Vagner Jázon 6.z
Horváth Laura 6.z

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába jutottak

Deli Lászlóné

Kovács Anita 8.z

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei fordulójába jutott

Bodor Tamásné

Hatvani Rebeka 4.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika 1.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Vincze Győző 4.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika 2.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Sásdi Árpád 4.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika 3.hely

Eichingerné Sümegi Anna

Bruchner Máté 4.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika különdíj

Eichingerné Sümegi Anna

Mayer Tamás 6.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika 3.hely

Gyarmati Zoltánné

Ságvári Dalma 6.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Matematika 4.hely

Gyarmati Zoltánné

Peszleg Pálma 7.z

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Angol 2.hely

Németh Szilveszterné

Nárai Balázs 7.a

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Német 1.hely

Rédliné Kocsis Mária

Hergovics Eszter 8.b

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Német 3.hely

Rédliné Kocsis Mária

Pető Dorina 6.a

Kisfaludy-Ramasesetter Iskola Versenyei – Sümeg
Rajz 1.hely

Szombati Ágnes

Bruchner Anna 2.z
Ságvári Zsófia 2.z

Mátyás király és kóra – Olvasópályázat – Gyermekkönyvtár – területi
2.évfolyam 3.hely

Szijártóné Lovász.Gabriella.

Gróf Laura 3.z
Csatári Nikolett 3.z

Mátyás király és kóra – Olvasópályázat – Gyermekkönyvtár – területi
3. évfolyam 1.hely

Szijártóné Lovász.Gabriella.

Bruchner Máté 4.z
Németh Ádám 4.z

Mátyás király és kóra – Olvasópályázat – Gyermekkönyvtár – területi
4. évfolyam 1.hely

Mészáros Tiborné

Hatvani Rebeka 4.z
Németh Ádám 4.z

Mátyás király és kóra – Olvasópályázat – Gyermekkönyvtár – területi
4. évfolyam 1.hely

Mészáros Tiborné

Somogyi Zsófia 3.z

Bendegúz – megyei döntő 1.hely

Mészáros Tiborné

Kenyeres Lilla 8.a

Szép magyar beszéd országos döntő Bronzminősítés

Deli Lászlóné

Nagy Noémi 6.z

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei döntő 3.hely

Deli Lászlóné

Horváth Laura 6.z

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny megyei döntő 10.hely

Deli Lászlóné

Berta Tibor 8.z

Hevesy György Kémia Verseny megyei döntő 4.hely

Somogyiné Nemes Ilona

Horváth Laura 6.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok 1.hely

Deli Lászlóné

Fodor Eszter 6.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok 1.hely

Deli Lászlóné

Szabó Csaba 7.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok 2.hely

Vighné Varga Odett

Kiss Bence 7.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok 3.hely

Vighné Varga Odett

Kenyeres Lilla 8.a

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok
Könyvjutalom

Deli Lászlóné

Horváth Daniella 5.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok
 Oklevél

Vighné Varga Odett

Barcza Lilla
Bruchner Anna
Balázs Villő
Vigh Dorina 2.z

Város és Faluvédők Szövetségének versenye/országos/Írásos pályázatok
 Különdíj

Szijártóné Lovász Gabriella

Bruchner Anna 2.z
Ságvári Zsófia 2.z

„Mátyás király és kora”     Olvasópályázati vetélkedő megyei döntő
2.évfolyam 1.hely

Szijártóné Lovász Gabriella

Gróf Laura 3.z
Horváth Júlia 3.z

„Mátyás király és kora”     Olvasópályázati vetélkedő megyei döntő
 3.évfolyam 2.hely

Mészáros Tiborné

Sebők Sára 4.z
Hatvani Rebeka 4.z     

„Mátyás király és kora”     Olvasópályázati vetélkedő megyei döntő
4.évfolyam 1.hely

Kiss Károlyné

Bruchner Máté 4.z
Németh Ádám 4.z

„Mátyás király és kora”     Olvasópályázati vetélkedő megyei döntő
4.évfolyam 1.hely

Kiss Károlyné

Nagy Noémi 6.z

„Arany toll” Megyei Helyesíró Verseny 6. évfolyam 1.hely

Deli Lászlóné

Somogyi Zsófia 3.z

Bendegúz országos döntő
8.hely

Mészáros Tiborné

Karácsony Eszter 4.z

„Erzsébet királyné” olvasópályázat –Nyirád

Pályázat 2.hely

Kiss Károlyné

Farkas Csenge 2.a

„Erzsébet királyné” olvasópályázat – Nyirád
Rajz 1.hely

Szijártó Miklósné

Lasztovicza Máté 5.z

„Erzsébet királyné” olvasópályázat – Nyirád
1.hely

Vighné Varga Odett

Imre Viktor 5.z

„Erzsébet királyné” olvasópályázat – Nyirád
3.hely

Vighné Varga Odett

Hoffman Fanni 6.z
Kaszás Diána 6.z
Jánka Roberta 6.z
Blahunka Annamária 6.z
Kárpáti Réka 6.z
Kázsmér Fanni 6.z
Nagy Krisztina 6.z 

A Reneszánsz Éve 2008 Országos Történelmi Vetélkedő 1.hely

Zentai Csaba

Lasztovicza Máté 5.z
Horváth Dávid  5.z
Imre Viktor 5.z 

TITOK országos tehetséggondozó történelmi tanulmányi verseny 3.hely

Zentai Csaba

5.z osztály

Nagy Lajos és kora nemzetközi /magyar-szlovák/ kreatív történelmi verseny - az országos döntőbe jutottak ahol az 5. helyet szerezték meg

Zentai Csaba

Nárai Balázs 7.a

A KÁLTI MÁRK TÖRTÉNELEM TESZTVERSENY országos döntőjébe jutott

Zentai Csaba